VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: politikë

BETEJA PËR STRUGËN, BETEJË PËR ATDHEUN – Nga AZGAN HAKLAJ

By | August 22, 2017

TRISHTIM SHQIPTAR i përshkallëzuar në kufijtë depresionit – Nga KOLEC TRABOINI

By | August 22, 2017

Fotot e rralla – Grekët më 1940: Shqiptarë, bashkohuni me ne!

By | July 28, 2017

Katalonja – Historia e një rajoni rebel

By | July 3, 2017

Kosovë, plane për sulme ndaj udhëheqësve politikë?

By | April 14, 2017

Rrëfimi i gazetarëve të 97 – Publikohen për herë të parë disa foto kur Tritan Shehu u mor peng

By | March 10, 2017

Vështrim – Fotografia politike e Kosovës nuk është duke ndryshuar për të mirë më dekada?! Nga Skënder MULLIQI

By | December 27, 2016

Vështrim Zgjedhjet nacionale ta shpallin të “vdekur” këtë kastë politike?! Nga Skënder MULLIQI

By | October 25, 2016

Pavarësia e Kosovës nga Shqipëria – Nga Ben Blushi

By | August 19, 2016

Dushk për gogla, apo BE-së dhe Kosova çfarë (nuk) i njohim të gjithë…?! – Nga Agron Shabani

By | May 15, 2016

Pacolli planifikon t’i hyjë politikës në Shqipëri

By | April 20, 2016

Për dekomunizimin e shoqërisë nuk mund të flasim pa hapjën e dosjeve politike – Nga Skënder MULLIQI

By | March 25, 2016

E vërteta për krizën e Kosovës – Nga Skënder Buçpapaj

By | March 15, 2016

Çështja çame është politike dhe diplomatike, jo juridike – Nga SHABAN MURATI

By | July 20, 2015

AFORIZMA NGA NAPOLEON BONAPARTI (1769-1821)

By | July 15, 2015