VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mafioze

“Janë kërcënim i vërtetë, kriminelët vazhdojnë dhe nga burgjet drejtojnë bandat”, thirrja e ambasadorit britanik

By | November 15, 2019

Deklarata e fortë e ish-kongresistit amerikan Dioguardi: Thaçi e Haradinaj janë mafiozë

By | April 23, 2018

Cilësohen “mafiozë me reputacion”, arrestohen 11 shqiptarë në SHBA

By | January 17, 2018

Shqiptarët të marrin në dorë fatet e tyre: Kujtoni Dhjetor 1990! – Nga HYSEN ARAPI

By | January 2, 2018

TRISHTIM SHQIPTAR i përshkallëzuar në kufijtë depresionit – Nga KOLEC TRABOINI

By | August 22, 2017

Lindi më 18 maj 1939, u vra më 23 maj 1992 Giovanni Falcone, simbol i luftëtarit pa kompromis kundër mafies

By | May 18, 2017