VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: diplomatike

SHBA akuzon Rusinë dhe Kinën

By | January 7, 2020

Le Petit Parisien (1929) – Ja arsyet e ndërprerjes së marrëdhënieve diplomatike midis Shqipërisë së mbretit Zog dhe Turqisë

By | August 20, 2018

Brnabiç: SHBA, e gatshme të dëgjojë qëndrimin e Serbisë për Kosovën

By | August 1, 2018

Daçiçi nuk ka të ndalur, vazhdon lobimin kundër njohjeve të Kosovës

By | May 7, 2018

Reformat çojnë në zëvendësimin e 22 diplomatëve të Kosovës

By | March 14, 2018

Kriza veri-koreane do të zgjidhet me diplomaci “deri në bombën e parë”

By | October 15, 2017

Tillersoni mohon zërat se ka qenë në prag të dorëheqjes

By | October 4, 2017

SHBA do të mbrohet me “kapacitete bërthamore” nëse është e nevojshme

By | September 4, 2017

Çka fshihet pas tensionimit të raporteve Serbi – Maqedoni?!

By | August 23, 2017

Fotot e rralla – Grekët më 1940: Shqiptarë, bashkohuni me ne!

By | July 28, 2017

Washington Post: Administrata Trump do t’ia rikthejë Rusisë komplekset diplomatike

By | June 1, 2017

Gjermania kërcënon ministrat turq me ndalim të paraqitjeve publike

By | March 18, 2017

HOROSKOPI I MUAJIT NËNTOR 2016

By | November 1, 2016

Nisma e tri deteve dhe Shqipëria – Nga SHABAN MURATI

By | October 25, 2016

HOROSKOPI 9 TETOR 2016

By | October 8, 2016

Ambasadori Ryerson: Nuk do të kisha bërë asgjë ndryshe (video)

By | April 23, 2016

Një foto e veçantë: Me rastin e 25 vjetorit të rivendosjes të marrëdhënieve diplomatike Shqipëri-Shba

By | March 15, 2016

Çështja çame është politike dhe diplomatike, jo juridike – Nga SHABAN MURATI

By | July 20, 2015