VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vdekja

Filozofi Zhuangzi: 4 fazat e jetës së njeriut, ja pse nuk duhet të shqetësohemi për vdekjen…

By | December 3, 2017

Shkencëtarët zbulojnë çfarë ndodh pas vdekjes

By | April 21, 2017

11 poezi nga ADONIS – Përktheu: FASLLI HALITI

By | November 4, 2016

Lajmi i vdekjes të George Soros tronditi rrjetin…

By | August 28, 2016

BIRN: Vdekja e Ardit Gjoklajt zbulon kantierin çnjerëzor në landfillin e Sharrës Nga Lindita Çela – reporter.al

By | August 24, 2016

Shpëtim Saraçi flet për herë të parë se si iku nga kjo botë dhe u rikthye rishtas

By | August 16, 2016

Dhe vdekja nuk do të ketë pushtet – Poezi nga DYLAN THOMAS – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 11, 2016

AFORIZMA NGA NAPOLEON BONAPARTI (1769-1821)

By | July 15, 2015