VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ushtar

Këndi i humorit: Shkon një ushtar për t’i kërkuar leje komandantit, dhe i thotë

By | November 4, 2019

Këndi i humorit: Një ushtar ik pa leje nga reparti

By | March 8, 2019

BETIMI I USHTARIT TË USHTRISË SË KOSOVËS – Poezi nga ATDHE GECI

By | October 19, 2018

AFORIZMA NGA NAPOLEON BONAPARTI (1769-1821)

By | July 15, 2015