VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: religjion

Në frymën e religjioneve integrale dhe pozitiviste…. – Nga AGRON SHABANI

By | August 11, 2019

URREJTJA – Poezi nga WISLAWA SZYMBORSKA – Përktheu ELIDA BUÇPAPAJ

By | April 1, 2016

AFORIZMA NGA NAPOLEON BONAPARTI (1769-1821)

By | July 15, 2015