VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pasuria

Kandidate për kryeministre të Kosovës, njihuni me pasurinë e Vjosa Osmanit

By | August 31, 2019

Rritje e madhe e numrit të multimilionerëve në Zvicër

By | March 13, 2018

Bloomber: Bill Gates “bie” nga froni i njeriut më të pasur në botë

By | January 2, 2018

Çfarë ligji keni zbatuar ju, kë politikan kusar dhe qeveritar hajdut dënuat ju? – Nga Artan Hoxha

By | September 12, 2017

Pasuritë përrallore të prokurorëve të Tiranës ! Prokurori që trashëgoi 10 apartamente dhe 10 dyqane!

By | June 7, 2017

RADIO EVROPA E LIRË – SA ËSHTË PASURIA E TREPÇËS?

By | January 29, 2017

BIRN: INVESTIGIMI/ Nga Gjin Gjoni te Sinojmeri, lista e 10 gjyqtarëve më të kamur në Shqipëri

By | July 20, 2016

BIRN: Amnezia juridike e gjyqtarëve: Harrojnë pasurinë kur përballen me drejtësinë

By | June 17, 2016

Ja kujt ia la pas vdekjes pasurinë Duka i Bardhë, David Bowie

By | January 30, 2016

AFORIZMA NGA NAPOLEON BONAPARTI (1769-1821)

By | July 15, 2015