VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mark Gjonaj

Intervista – Mark Gjonaj: Diaspora nuk mund të jetë spektatore e zhvillimeve në Shqipëri e Kosovë

By | August 10, 2019

Komuniteti shqiptar, protestë para ambasadës serbe në Uashington

By | May 1, 2019

KOMUNITETI SHQIPTARO-AMERIKAN NË BALL TË KUJTIMIT TË VIKTIMAVE TË LUFTËS NË KOSOVË – Nga Frank Shkreli

By | April 29, 2019

Mark Gjonaj bën thirrje: Shqiptarët në mbarë botën të bojkotojnë produktet serbe

By | April 20, 2019

“KALORES I URDHERIT TE FLAMURIT” PER BATALIONIN ATLANTIKU

By | April 17, 2019

Një e shtunë midis Shoqatës Shqiptaro-Amerikane Skënderbej Inc. New York Nga Keze Kozeta Zylo

By | April 14, 2019

Intervista – Gjonaj: Shqiptarët duhet të rikthejnë vëmendjen tek lobizmi

By | April 14, 2019

Lulebardhat e Kombit – Fotoreportazh nga Keze Kozeta Zylo

By | March 10, 2019

Koalicioni i partive politike shqiptare fitues i zgjedhjeve në Tuz të Malësisë

By | March 4, 2019

Gjonaj: Kosova duhet të sillet si vend i pavarur

By | February 27, 2019

Komuniteti shqiptaro amerikan përkujtoi me madhështi 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës – Nga Keze Kozeta Zylo

By | February 24, 2019

Nju Jork: Shqiptarët mbledhin fonde për çështjen e vëllezërve Bytyçi (video)

By | February 18, 2019

Joseph DioGuardi e Mark Gjonaj kërkojnë njohjen e Kosovës nga Izraeli

By | February 1, 2019

Shoqata e ushtarakëve “Skënderbej”, NY të bashkuar rreth Flamurit – Fotoreportazh nga Keze Kozeta Zylo

By | December 1, 2018

Këshilli Bashkiak i Nju Jorkut nderon gjashtë shqiptaro-amerikanë

By | November 28, 2018

Shqiptaro-amerikanët skeptikë pë idenë e ndryshimit të kufijve

By | September 27, 2018

Shqiptaro-amerikanët, letër presidentit Trump, shqetësim për marrëdhëniet e SHBA me aleatët

By | July 26, 2018

Lajm i mirë për shqiptarët dhe gjuhën shqipe në SHBA

By | May 4, 2018

Nju Jork, Këshilli Bashkiak nderon Kosovën

By | February 28, 2018

Mark Gjonaj dhe Flamuri Kombëtar Shqiptar në betimin e tij si Këshilltar në Bashkinë e Nju Jorkut – Nga Keze Kozeta Zylo

By | January 23, 2018

Atmosferë Krishtlindjesh – Fotoreportazh nga Mirela Gjergji Bronx, New York

By | December 12, 2017

105 Vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë u festua me madhështi nga diaspora shqiptaro amerikane nën drejtimin e Ansambleistit Mark Gjonaj

By | November 27, 2017

Mark Gjonaj Shqiptaro Amerikani i parë që zgjidhet Këshilltar në Bashkinë e Nju Jorkut – Nga Keze Kozeta Zylo

By | November 8, 2017

Mark Gjonaj fiton garën e demokratëve për Këshillin e Nju Jorkut

By | September 13, 2017