VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mashtrues

Këndi i humorit: Një ditë, në kopshtin e Edenit, Eva i tha Zotit

By | August 4, 2019

VIDEO – “Rama ik, o mashtrues”, kryeministrit i ngrin buzëqeshja në mes të Londrës. Ishte duke u futur në hotel

By | June 18, 2019

Cohen pretendon se Donald Trumpi ishte në dijeni të imeillave nga WikiLeaks

By | February 27, 2019

Këta katunarët i kanë rrit çmimet e preshit, analistat bëjnë llam llam kot – Nga Artan Fuga

By | January 5, 2018

Policë të rremë, arrestohen në Bazel një grup mashtruesish: tre gjermanë dhe dy turq

By | December 27, 2017

Të jetosh në një vend si ky – Poezi nga David Boseta

By | July 7, 2017

‘Invalid i Zvicrës’, deputet i PDK-së dhe bandit i rrjetit kriminal – Nga Arbana Xharra

By | April 27, 2016

Romney thotë se Trumpi nuk është i përshtatshëm për president

By | March 3, 2016