VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Joseph DioGuardi

Ish-kongresmeni amerikan DioGuardi letër Presidentit grek: Griseni dekretin e luftës me Shqipërinë

By | January 21, 2020

Esad A. Rizai, një gjigant me vepra kombëtare, fill pas Joseph Dioguardit – Nga SAB GASHI

By | November 30, 2019

Joseph DioGuardi e Mark Gjonaj kërkojnë njohjen e Kosovës nga Izraeli

By | February 1, 2019

27 Tetor 2005 – Rezoluta e 522 e Kongresit Amerikan me rastin e 600 vjetorit të lindjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu

By | January 18, 2019

Deklarata e fortë e ish-kongresistit amerikan Dioguardi: Thaçi e Haradinaj janë mafiozë

By | April 23, 2018

Nxënësit nga Nju Jorku vizitojnë Shqipërinë

By | April 22, 2018

Miqësia jonë strategjike dhe e përherëshme me SHBA – Nga FATON BISLIMI*

By | July 4, 2017

JOSEPH DIOGUARDI VIZITON VENDPREHJEN E FISIT ARBERESH ASSELTA NE WORCESTER, MA

By | February 19, 2017

Një mirënjohje që mungoi në Samitin e Diasporës! – Nga XHELADIN ZENELI

By | November 28, 2016

DioGuardi: Nuk e dimë qëndrimin e Trumpit ndaj shqiptarëve, por dimë si të bëjmë punën tonë për çështjen shqiptare

By | November 14, 2016