VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Komisioni Evropian

Procesi i zgjerimit të BE-së dhe Ballkani Perëndimor

By | February 4, 2020

Zëri i Amerikës – Komisioni Evropian: Projektligji i shtypit ngre shqetësime edhe pas ndryshimeve të fundit

By | December 18, 2019

La Republique française (1908)- Letra e Ismail Qemalit për zgjidhjen e çështjes së Maqedonisë drejtuar ministrit të jashtëm britanik dhe atij francez

By | November 2, 2019

BE po i vëzhgon negociatat Serbi-Rusi për tregtinë e lirë

By | October 22, 2019

Qindra emigrantë të mbijetuar kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

By | August 13, 2019

Holanda edhe zyrtarisht kërkon pezullimin e regjimit pa viza për Shqipërinë

By | June 3, 2019

BE-ja ia përsërit Britanisë: Nuk e rihapim marrëveshjen e Brexit-it

By | April 23, 2019

“JO”-ja e BE-së PARISIT e BERLINIT – Nga MARIO MONTI* – E përktheu nga italishtja Eugjen Merlika

By | February 14, 2019

Parlamenti Evropian projekt për luftë kundër islamofobisë

By | September 26, 2018

“Der Spiegel”: KE do hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë

By | February 6, 2018

BE gjobit Facebookun me 110 milionë euro

By | May 18, 2017

Komisioni Evropian: Të hapen bisedimet. Kusht zbatimi i Reformës në Drejtësi dhe Vettingu

By | November 9, 2016

Rama: Faleminderit Parlamentit Evropian, keqardhje e thelle për PD që doli kundër Shqipërisë!

By | November 8, 2016

Komisioni Evropian: Shqipëria nuk ka infrastrukturën e nevojshme për importin e mbetjeve

By | October 17, 2016

Marrëveshja e tregëtisë SHBA- BE

By | August 30, 2016

Barcelona, Reali dhe 5 ekipe tjera duhet të kthejnë 70 milionë euro

By | July 4, 2016

Dalja e Britanisë nga BE-ja do të jetë graduale

By | June 14, 2016

KE propozon liberalizimin e vizave për Kosovën

By | May 4, 2016

KE rekomandon sot liberalizimin e vizave me Kosovën

By | May 4, 2016

Liberalizimi i vizave – ku të shkojmë me xhepa bosh??? – Nga Faton MEHMETI

By | May 3, 2016

Dailymail: Kosovës i hiqen vizat të mërkurën

By | May 1, 2016

Kosova duhet të plotësojë edhe tetë kushte për liberalizimin e vizave

By | December 18, 2015

BE jep një miliard euro për Ballkanin Perëndimor dhe Turqinë, Kosovës 78 milionë

By | December 11, 2015