VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Majlinda Bregu

Intervista – Majlinda Bregu: Bashën e njoh që në gjimnaz, ju tregoj çfarë më nevrikos më shumë tek ai

By | March 21, 2018

Majlinda Bregu: Rregullimi ligjor i botës online është domosdoshmëri në Shqipëri

By | October 5, 2017

Vajza e ish-deputetes të PD Majlinda Bregu me çantë të markës Givenchy

By | September 19, 2017

A e morët vesh o popull që Majlinda Bregu prej sot është papunë!!!! Nga Ajtanga Lubonja

By | September 11, 2017

Revolta e grave të PS kundër ish-deputetes demokrate Majlinda Bregu!

By | August 26, 2017

Majlinda Bregu kandidate për kabinetin e ri të Ramës?

By | August 25, 2017

Pas Patozit, edhe Bregu kundër shkarkimit të Bashës: të jemi të bashkuar për interesin tonë kryesor

By | May 30, 2017

Dy fjalë për Pjetër Arbnorin, Topallin, Bregun, Njëshin dhe listat Nga Elida Buçpapaj

By | May 28, 2017

Jozefina Topalli dhe Majlinda Bregu nuk do të jenë në listën e PD për zgjedhjet e 25 qershorit

By | May 25, 2017

Ja takimi 60-minutësh i negociatorit amerikan me Majlinda Bregun

By | May 15, 2017

Ja vila e deputetes Majlinda Bregu e quajtur ndryshe Vila Ajazi sipas mbiemrit të bashkëshortit (Dossieri i plotë)

By | May 15, 2017

Deputetja e PD shpërndan në rrjet shkrimin për vilën e Majlinda Bregut në kalanë e Prezës

By | May 15, 2017

‘Duam një PD pa Berishën dhe Lulin’, mesazhi për Bregun shkon në adresë të gabuar

By | May 11, 2017

Lubonja: Dyshoj se Bregu dhe Selami punojnë për një palë tjetër

By | May 9, 2017

Debati i plotë në PD – Bregu: Jam e bindur se më 18 qershor nuk do të ketë zgjedhje

By | May 8, 2017

Videolajm: Bregu kritikon Bashën në media, ja çfarë i bën nga mbrapa deputetja e PD-së

By | May 8, 2017

VIDEOLAJM: Bregu në Gjirokastër me ftesë të Vlahutinit, ndjek fjalimin e Ramës

By | May 6, 2017

MOS PO E “SHKELMOJMË” MË SHUMË SE DUHET MAJLINDA BREGUN!???? – Nga AJTANGA LUBONJA

By | May 3, 2017

Pas 4 orësh diskutime, ja vendimet e grupit parlamentar të PD

By | May 2, 2017

Ja si i vërsulen gratë e PD-së Majlinda Bregut

By | May 2, 2017

Majlinda Bregu kundër bojkotit: PD duhet të hyjë në zgjedhje

By | May 2, 2017

“Rilindja Demokratike” e quan zvarranike Majlinda Bregun, vlerëson Manjanin

By | February 25, 2017

Intervista – Bregu: Reforma është për të ndryshuar kulturën e pandëshkueshmërisë

By | February 16, 2017

Shpërthen deputetja e PD-së: Krimbat brenda nesh janë më të rrezikshëm se PS-LSI

By | October 28, 2016