VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Genc Ruli

Jozefina Topalli dhe Majlinda Bregu nuk do të jenë në listën e PD për zgjedhjet e 25 qershorit

By | May 25, 2017

Intervista – Genc Ruli: Pse u prisha me Berishën më 1997, a do të qëndroj apo jo në politikë

By | April 19, 2017

Debati i plotë / Kush ishte kundër dhe pro ambasadorëve – Topalli, Imami, Selami ja çfarë ndodhi dje në Grupin e PD

By | May 10, 2016

Rrëzimi i avionit të Meksit, sipas bashkudhëtarit Genc Ruli

By | April 1, 2016

Gjiknuri padit 3 ish ministra për humbjet në OSHEE dhe CEZ Ilirian Agolli

By | December 28, 2015

Dosja CEZ – debati ndezur në Kuvendin e Shqipërisë

By | October 1, 2015