VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryetari i opozitës

Basha flet për deklaratat e Ambasadave: Nuk kërkoj të jenë palë, të mbrojnë vlerat demokratike. Protesta do jetë historike

By | March 15, 2019

“Do sjellim Pranverën Shqiptare”, Basha: Të largojmë të keqen që po na vret…

By | March 14, 2019

Pas takimit me Danielsson, Basha: Nuk duam thjesht largimin e Ramës

By | March 7, 2019

Alizoti flet pas zgjedhjes në Kryesi: Basha ka shtrirë dorën për bashkëpunim, u qëndroj kritikave ndaj tij

By | January 25, 2019

Basha do takojë Donald Trumpin në SHBA: Ja për çfarë do të bisedojë

By | June 8, 2017

Rama-Basha arrijnë marrëveshjen për krizën

By | May 18, 2017

Debati i plotë në PD – Bregu: Jam e bindur se më 18 qershor nuk do të ketë zgjedhje

By | May 8, 2017

Zëri i Amerikës – Basha: Ngërçi për Reformën u kapërcye

By | July 20, 2016

Propozimi i Metës për takim, Basha gati

By | July 18, 2016

Basha – deputetëve të PD: Kush voton Reformën, i digjet mandati

By | June 8, 2016

RAMA DHE BASHA – VLERËSIME DIAMETRALISHT TË KUNDËRTA PËR ZGJEDHJET

By | June 24, 2015