VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hoyt Brian Yee

Daçiçi: Kundërshtojmë thirrjen për të zgjedhur ndërmjet Rusisë dhe perëndimit

By | November 3, 2017

Vuçiçi: Hoyt Brian Yee më tha: mos e prekni tërësinë e Kosovës

By | October 31, 2017

Vuçiçi: Në bisedë me diplomatin Hoyt Yee i kam mbrojtur interesat serbe

By | October 29, 2017

Intervista – Hoyt Yee: Ratifikimi i marrëveshjes me Malin e Zi, do të zhbllokonte udhëtimin pa viza për Kosovën

By | October 25, 2017

Hoyt Yee në Beograd – nuk mund të uleni në dy karrige

By | October 25, 2017

Zëri i Amerikës: A po dërgon Uashingtoni një sinjal rikonfirmimi të angazhimit në Ballkan?

By | July 31, 2017

Intervista – Hoyt Yee: Politikanët në Shqipëri, Kosovë të mbajnë premtimet për reformat

By | July 18, 2017

Yee: Roli amerikan, i nevojshëm për stabilitetin dhe për zmbrapsjen e ndikimit rus në Ballkan

By | June 15, 2017

Ngjela: “400 oficerë rusë u futën në Shqipëri, për destabilizimin e vendit”

By | June 3, 2017

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

By | May 18, 2017

Rama-Basha arrijnë marrëveshjen për krizën

By | May 18, 2017

Situata në Shqipëri, pritet deklarata e fortë e SHBA-së

By | May 17, 2017

Opozita: ‘PO’ propozimit të Hoyt Yee

By | May 17, 2017

Rama përgjjigje Bashës: Lëri letrat publike, mos u fshih pas McAllister

By | May 17, 2017

Kriza, vizita e Hoyt Yee rihap dialogun

By | May 16, 2017

Ja takimi 60-minutësh i negociatorit amerikan me Majlinda Bregun

By | May 15, 2017

Konferenca e plotë e Yee: Mesazhi im kryesor është se zgjedhjet duhet të jenë gjithëpërfshirëse

By | May 15, 2017

Pas takimit 90 minutësh me Bashën, Yee: Shqetësimet e ngritura nga opozita janë reale

By | May 15, 2017

Zbardhet takimi i Metës me Yee: Mazhoranca të tregojë vullnet për zgjedhje gjithpërfshirëse

By | May 15, 2017

Hoyt Brian Yee: SHBA parapëlqen një marrëveshje mbi bazën e paketës McAllister

By | May 15, 2017

Zv/sekretari Yee: Është e rëndësishme që zgjedhjet të bëhen ! Inkurajoj paketën McAllister. Rama nuk do zgjedhje pa opozitën

By | May 15, 2017

Zyrtari i lartë amerikan nis takimet, Basha merr me vete edhe aleatët

By | May 15, 2017

Nesër vjen në Tiranë: Ja apeli që bën sot Hoyt Brian Yee

By | May 14, 2017