VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mbrojtjen e Teatrit

Një javë nga shembja e Teatrit, Europa Nostra letër Aleancës për Teatrin: Kjo ngjarje e mjerueshme duhet të shënojë zgjimin e shoqërisë!

By | May 24, 2020

Aleanca paralajmëron protestë sot në 19:30: Po rrethojnë pronën e Teatrit, nuk do lejojmë fillimin e punimeve

By | May 22, 2020

Zëri i Amerikës – Tiranë, tensionet mbeten të larta. Veliaj mbron shembjen e Teatrit

By | May 18, 2020

Paditen për shpërdorim detyre inxhinierët që kërkuan shembjen e Teatrit Kombëtar

By | May 15, 2020

“Ne nuk kemi kallashnikovë, por do qëndrojmë”, Edmond Budina thotë “fjalën fundit”: Le të na tërheqin zvarrë, le të na vrasin…

By | May 15, 2020

A do shembet Teatri Kombëtar? Këshilli Bashkiak i Tiranës merr nesër vendimin

By | May 14, 2020

Artistët takojnë ambasadoren suedeze: Kemi mbështetjen e saj për Teatrin Kombëtar, kjo që po bëjmë është luftë…

By | January 9, 2020

E plotë – Zbardhet marrëveshja e opozitës dhe artistëve për teatrin

By | July 25, 2019