VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: partitë politike

Tiranë: BE fton partitë politike për dialog

By | September 14, 2019

Veton Surroi: 30 qershori është ilegjitim, sepse nuk mund të ketë zgjedhje pa opozitën

By | August 9, 2019

Kosova në prag të vendimit për zgjedhje por a do të bëhet zgjidhja! – Nga Nue Oroshi

By | March 29, 2019

Kelam: “Bojkotimi i Kuvendit të Shqipërisë nga opozita cenon besueshmërinë e shtetit”

By | March 1, 2019

Opozita maqedonase kundër ndryshimeve kushtetuese, kërkohen zgjedhje

By | October 2, 2018

Kalimi në sistemin presidencial forcon sovranitetin e shtetit! – Nga Florim Zeqa

By | April 30, 2018

Zgjidhja për Demarkacionin: Po punohet për një draft të ri, të përfshirë edhe zyrtarë të VV-së

By | February 23, 2018

Ja pse Thaçi nuk ia jep Vetëvendosjes mandatin për të qeverisur (intervista)

By | July 21, 2017

Shaban Murati: Në Shqipëri ata që ngrihen kundër padrejtësive, nuk e bëjnë për të vendosur drejtësinë

By | July 20, 2017

Nga mocionistët te FRD e Topit, historia e partive të dala nga PD

By | July 5, 2017

Partitë shqiptare në Maqedoni, takim për të shqyrtuar “Deklaratën e përbashkët”

By | June 29, 2017

Koalicioni PAN dhe Vetëvendosje festojnë

By | June 11, 2017

KOMBI KA NEVOJË PËR FILIZA TË RI NË TRUNGUN E VJETËR POLITIK – Nga Frank Shkreli

By | May 22, 2017

Nuk dihet se kush i financon partitë politike dhe si shpenzohen paratë

By | May 14, 2017

Thaçi vendos: Zgjedhjet e parakohshme mbahen më 11 qershor

By | May 11, 2017

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

By | April 21, 2017

Zaevi pret që presidenti Ivanov t’i japë mandatin për formimin e qeverisë së re

By | January 30, 2017

Kosova- Tri opsionet shqiptare të vitit 1991

By | October 12, 2016

Dënohet sulmi ndaj shtëpisë së drejtorit të RTK-së

By | August 29, 2016

Qeveria Mustafa fton opozitën në Kuvend – opozita: vetëm për datën e zgjedhjeve

By | May 25, 2016

Hahn: Nuk ka liberalizim vizash pa shënimin e kufirit me Malin e Zi

By | May 17, 2016

Tiranë – Sondazh i qytetarëve për politikën: Këta deputetë nuk na përfaqësojnë

By | April 22, 2016

Nënpresidenti Joe Biden priti presidenten Jahjaga

By | March 24, 2016

Thaçi: Jam gati t’i shpall zgjedhjet nëse kërkojnë partitë politike

By | March 12, 2016