VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Peter Zingraf

Ambasadori gjerman: Gjykata e Lartë dhe Kushtetuese të përmbushen para konferencës së parë të anëtarësimit

By | June 8, 2020

Situata politike- Katër ambasadorë, takim me Bashën

By | November 12, 2019