VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Albulena Haxhiu

Albulena Haxhiu: Aktgjykimi në rastin Pronto, vulë e shtetit të kapur

By | January 3, 2020

Përplasjet LVV-LDK shpërfaqin vullnetin dhe drojën për bashkëqeverisje

By | November 5, 2019

Strasburg: Vjosa Osmani kërkon ruajtjen e kufijve të Kosovës, Albulena Haxhiu thotë se taksa nuk duhet të hiqet

By | February 14, 2019

Lëvizja Vetëvendosje fajëson pushtetin për mosanëtarësim të Kosovës në INTERPOL

By | November 20, 2018

Vetëvendosje nuk përjashton protestat për të penguar presidentin Thaçi

By | August 7, 2018

Opozita refuzon ftesën e qeverisë për platformën, dialogu në duar të presidentit Thaçi

By | April 23, 2018

Deputetja Albulena Haxhiu: Demarkacionin e dërgojmë në Gjykatën Kushtetuese

By | March 22, 2018

Jepen dënimet për 4 deputetët e Vetëvendosjes

By | January 3, 2018

Deputetja e VVsë: Thaçi po provon ta shpëtojë veten, të japë dorëheqje

By | December 23, 2017

Albin Kurti sot në gjykatë, pritet të dëshmojë Kadri Veseli

By | December 20, 2017

Gjykata e Apelit liron Kurtin, Haxhiun dhe Kadaj-Bujupin nga paraburgimi

By | November 25, 2017

Një muaj burg për deputetët e Vetëvendosjes (fotot)

By | November 24, 2017

Arrestojeni tash edhe Ramush Haradinajn! Nga Elida Buçpapaj

By | November 24, 2017

Arrestohen edhe Albulena Haxhiu dhe Donika Kadaj

By | November 24, 2017

Gjykata lëshon urdhërarrest për Kurtin, Haxhiun e Bujupin

By | November 22, 2017

Vetëvendosje paralajmëron zbardhjen të gjitha vrasjeve të pazbuluara

By | August 5, 2017

Armend Zemaj – Albulena Haxhiut: Vetëvendosja e shtyu në vetëvrasje Astrit Deharin

By | November 21, 2016

Paralajmëron Albulena: Situata do të dalë jashtë kontrollit

By | August 4, 2016

Albulena Haxhiu për Alma Lamën: Deputetet që shiten dhe blihen

By | July 8, 2016

Albulena Haxhiu – Shpend Ahmetit: Nuk duhej t’ia jepje dorën Thaçit

By | May 13, 2016

Albulena Haxhiu: ‘Largimi i AAK-së nga Kuvendi ishte marrëveshje mes Veselit e Haradinajt’

By | April 19, 2016

26 mars – Fashizmi duhet ndalur! – Nga Albulena Haxhiu

By | March 19, 2016

Albulena Haxhiu: Thaçi figurë e urryer dhe përçarëse, ne nuk i ndalim protestat

By | March 2, 2016

Albulena Haxhiu: ‘Deputetët e LDK-së të tregojnë se sa para u shitën, turp ju qoftë!’

By | February 27, 2016