VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trafikantët

Emrat, ja kush janë shqiptarët që u kapën me 1.3 ton kokainë në Greqi

By | January 26, 2020

U mblodhën 100 mijë firma kundër dëbimit të të riut shqiptar nga Britania, autoritetet marrin vendimin përfundimtar

By | July 31, 2019

Rojet Bregdetare Ameriane kapin një nëndetëse tjetër me drogë

By | July 12, 2019

DASH raport të ri: “Gra dhe fëmijë shqiptarë objekt trafikimi seksual dhe punës së detyruar gjatë verës”. Çfarë thotë më tej për Shqipërinë

By | June 20, 2019

Trafiku i armëve – Kufijtë nga hyjnë dhe dalin në Shqipëri dhe kush e zhvillon

By | February 11, 2019

Shqipëri, shfrytëzimi i grave dhe vajzave nga trafikantët e drogës

By | February 4, 2019

Prokurori i Antimafias: “Krimi shqiptar është i specializuar në trafikun e drogës”

By | January 29, 2019

Vajzat dhe të miturit, subjekt i trafikimit me qenie njerëzore në Kosovë

By | June 30, 2018

Opozita nis protestën për të larguar Xhafajn (video)

By | May 18, 2018

Artan Hoxha: Kokaina e kapur në Madrid është e Klanit të Gjirit të Lalzit

By | May 1, 2018

Gjendet nëndetësja e Pablo Escobarit, mund të zbulojë pasurinë e fshehur prej 50 miliardë dollarësh

By | January 24, 2018

Nga Tirana në Paris për trafik droge – Kush janë shqiptarët që kontrollojnë rrjetet në Francë!

By | January 20, 2018

“The Times”: Kriminelët shqiptarë më të rrezikshmit, kthyen Shqipërinë në prodhues Kanabisi

By | January 6, 2018

Europol: Shqipëria, burimi kryesor i kanabisit në Europë

By | December 8, 2017

Rama është një nga ata që po ikin që tani nga sytë këmbët, ka plane ogurzeza – Nga Spartak Ngjela

By | November 24, 2017

Lubonja: Krimi ndjell krimin, u ndjeva i fyer dhe i poshtëruar kur pashë seancën për Tahirin

By | October 23, 2017

Kanabisi e ka kthyer krimin shqiptar në mafian e pestë më të fuqishme të Italisë

By | September 11, 2017

Operacion policor Shqipëri-Itali-Mal i Zi: Në skafin me dy shqiptarë u kapën 1.9 tonë drogë, policia jep detaje

By | August 5, 2017

Në Detin Mesdhe shpëtohen qindra emigrantë

By | May 14, 2017

Qindra emigrantë nga Afrika besohet se janë mbytur në brigjet libiane

By | March 24, 2017

Ndërtimi i murit në kufirin SHBA-Meksikë kushton 25 miliardë dollarë

By | January 26, 2017

Droga – Mediat italiane: Në kanalin e Otrantos nuk lëviz asgjë pa pëlqimin e grupeve kriminale shqiptare

By | January 4, 2017

Shqipëri, marijuana zbulon arsenalin e armëve

By | November 24, 2016

Zvicra vend tranzit për refugjatët?

By | August 25, 2016