VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Strasburg

Ursula von der Leyen zgjidhet presidente e Komisionit të Bashkimit Evropian

By | July 16, 2019

Strasburg: Vjosa Osmani kërkon ruajtjen e kufijve të Kosovës, Albulena Haxhiu thotë se taksa nuk duhet të hiqet

By | February 14, 2019

PËRSHPIRTNI NAZMI LUKAJT, MIKUT DHE KOLEGUT* – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | January 24, 2019

Gjermania shton kontrollet kufitare për shkak të sulmit në Strasburg

By | December 12, 2018

Juncker paralajmëron për Ballkanin Perëndimor

By | April 17, 2018

Macron: “duket se ka nisur një luftë civile evropiane, ku nacionalizmi dhe egoizmi kanë përparësi”

By | April 17, 2018

DEKLARIME TE GAZETAREVE SHQIPTARE QE KANE PERCJELLE NE STRASBURG SAMITIN E NATO-S, KU SHQIPERIA U PARAQIT NE KRAH TE ALEATEVE PERENDIMORE

By | April 4, 2018

Shkruar më 4 prill 2009 – ME HYRJEN NE NATO, PER SHQIPERINE PERFUNDOI DEFINITIVISHT LUFTA E FTOHTE Nga Elida BUÇPAPAJ

By | April 4, 2018

Qeveria dënon sulmin mbi Konsullatën e Kosovës në Strasburg

By | February 26, 2018

Shifrat e gjyqeve – Pronat në Strasburg, 822 milionë euro dëmshpërblim

By | February 18, 2018

Emrat – Refuzohet lista e tretë e Qeverisë për gjyqtarin e Shqipërisë në Strasburg

By | February 17, 2018

Juncker: Të gjitha kontestet kufitare në Ballkan duhet të zgjidhen

By | January 17, 2018

Parlamenti Evropian miraton rezolutën për Brexit-in

By | April 5, 2017

Strasburgu miraton amendament që kërkon hetim të pavarur për Astrit Deharin

By | November 24, 2016

Zbardhet vendimi pse Këshilli i Evropës refuzoi tre kandidatët e Qeverisë shqiptare për në Strasburg

By | October 7, 2016

Refuzimi nga Strasburgu i tri kandidaturave tona është Vetingu i Parë – Nga Përparim Kabo

By | October 1, 2016

Parlamenti Evropian nesër diskuton rezolutën për Kosovën

By | February 2, 2016

‘Mjelësit’ e bimëve marrin molekula për ilaçe dhe make-up

By | July 23, 2015

FMN – PAS GREXIT, VJEN ITAXIT

By | July 7, 2015