VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kadri Veseli

Veseli: Kosova në qeverisjen e ardhshme do të jetë Zvicra e Ballkanit

By | May 14, 2017

Donika Gërvalla: Nëse Kadri Veseli zgjidhet kryeministër për Kosovën do të jetë një dimër i acartë

By | May 14, 2017

Blerim Shala në PDK

By | May 13, 2017

Veseli: U sulmua Arbana, u sulmua demokracia

By | May 13, 2017

REVANSHI I PACIPSHËM I KADRI VESELIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | May 9, 2017

PDK nuk i kundërshton zgjedhjet, konfirmohet interesimi që Veseli të jetë kryeministër

By | May 5, 2017

Veseli: Do ta kemi ushtrinë dhe miqësinë me SHBA-në

By | March 25, 2017

Veseli: Kam takuar Trumpin, Kosova ka mbështetjen e SHBA

By | February 22, 2017

Meta-Veselit: Mbështetim demarkacionin me Malin e Zi dhe dialogun Kosovë-Serbi

By | February 21, 2017

Banorët e veriut kujtojnë ditën kur Thaçi e Veseli i ndaluan të kthehen në shtëpitë e tyre

By | February 10, 2017

Mediat serbe në këmbë: Kadri Veseli po blen armë nga Pentagoni! (Foto)

By | February 9, 2017

Veseli: PDK do të thërras seancë plenare për rastin “Dehari”, javën e ardhshme

By | December 13, 2016

Lladrovci, xhokeri i djegur i Kadri Veselit – Nga Arbana Xharra

By | December 6, 2016

Kah po shkon PDK-ja – Nga Faton MEHMETI

By | November 20, 2016

Johnson kërkon nga Veseli hetim të pavarur të vdekjes së Astrit Deharit

By | November 10, 2016

Veseli: Të sqarohet sa më shpejt vdekja e Deharit, që të mos manipulohet publiku

By | November 6, 2016

“Kristalet e Trepçës” ekspozohen në Kuvendin e Kosovës

By | November 1, 2016

Parody: Veseli për Grupin Drenica: Iu thoja rrini larg frontit të luftës, po nuk më dëgjonin

By | October 28, 2016

Parody: Shpërthen Mustafa ndaj Veselit: N’zgjedhje nuk shkojmë sa herë t’çohet ty, je mësu n’SHIK ti

By | October 25, 2016

Kadri Veselit s’po i pritet për t’u bërë kryeministër – Nga Faton MEHMETI

By | October 24, 2016

Parody – Mësuesja e Veselit: Kadriu ka ikur gjithnjë nga ora e gjuhës shqipe

By | October 16, 2016

Kosova pjesë e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës

By | October 11, 2016

Veseli në Llapushnik: Kosova mburret me bashkëjetesën midis qytetarëve të besimeve të ndryshme

By | October 9, 2016