VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryetari i KUvendit

Glauk Konjufca do të bëhet ministër i Jashtëm i Kosovës

By | February 1, 2020

Hapet rruga për marrëveshje, LVV dhe Glauk Konjufca e lirojnë pozitën e Kryetarit të Kuvendit për LDK

By | February 1, 2020

Glauk Konjufca nga Brukseli: Kosova së shpejti do ta ketë qeverinë e re

By | January 29, 2020

Nënsekretari amerikan David Hale takohet me krerët e shtetit të Kosovës

By | March 9, 2019

Mbijetesa e Qeverisë Haradinaj e varur nga pezullimi i tarifës

By | January 30, 2019

Deutsche Welle: Kryeministri Haradinaj kërkon konferencë ndërkombëtare për marrëveshje finale me Serbinë

By | January 29, 2019

Veseli: Të pezullohet taksa për 120 ditë

By | January 28, 2019

Shqiptari mund të bëhet përkohësisht president i Maqedonisë

By | December 26, 2018

Shembja e Teatrit – qeveria përshpejton futjen në rendin e ditës

By | June 28, 2018

Zgjedhjet lokale në Maqedoni, më 15 tetor

By | August 6, 2017

VMRO formoi 10 grupe parlamentare, anulohet seanca për shkarkimin e kryeprokurorit

By | July 7, 2017

Meta dhe Kryemadhi shitën 4 apartamente, ja sa përfituan!

By | April 19, 2017

Intervista – Meta: Ja pse nuk bëhem president, pakti im me Ramën

By | December 30, 2016

Veseli: PDK do të thërras seancë plenare për rastin “Dehari”, javën e ardhshme

By | December 13, 2016

“Kristalet e Trepçës” ekspozohen në Kuvendin e Kosovës

By | November 1, 2016

Veseli në Llapushnik: Kosova mburret me bashkëjetesën midis qytetarëve të besimeve të ndryshme

By | October 9, 2016

Meta: Nuk kemi probleme me radikalizmin fetar, por me atë politik

By | September 23, 2016

Meta drekon me Meidanin e Kokëdhimën, çfarë planifikon kreu i LSI-së?

By | August 1, 2016

Meta: Seanca për 7 ligjet vendoset këto dy ditë

By | July 29, 2016

Mërgimtari e hoqi foton e Rugovës nga Kuvendi, aktin e dënon Veseli

By | July 22, 2016

Gafat e Ilir Metës me rastin e vizitës së tij në Mal të Zi! – Nga XHELADIN ZENELI

By | July 15, 2016

Nulandi takohet me Thaçin, Mustafën, Veselin, Stojanoviçin

By | July 10, 2016

Veseli: Ndihem krenar për veprën e ish presidentit Rugova

By | May 24, 2016