VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kadri Veseli

Veseli: Të gjitha qeveritë bien por jo të largohen amerikanët nga Kosova

By | March 4, 2019

Veseli thërret në takim urgjent krerët e shtetit, diskutohet për taksën

By | February 11, 2019

Veseli: Trepça nuk do të jetë çështje e dialogut me Serbinë

By | February 5, 2019

Veseli: Nuk ka mbrojtje të territorit pa politika të mençura euroatlantike

By | January 31, 2019

Kaos në politikën kosovare për dialogun dhe taksat – Nga Bekim Shehu

By | January 30, 2019

PDK kërkon që mos të dëmtohet miqësia me SHBA-në

By | January 30, 2019

Veseli: Të pezullohet taksa për 120 ditë

By | January 28, 2019

Veseli: Rusia drejt njohjes së shtetit të Kosovës

By | January 18, 2019

PËRVJETORI I TENTIM SHFUQIZIMIT TË GJYKATËS SPECIALE!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 31, 2018

Çmenden serbët: Kosova blen në SHBA 4 miliardë dollarë armë

By | December 8, 2018

Veseli: Ndryshimi i kufijve nuk është ide e Thaçit, por e serbëve dhe rusëve

By | October 18, 2018

KADRI VESELIN E KANË KAPË ETHET E PROTESTAVE – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 20, 2018

“Shqipëria do të vazhdojë mbështetjen për dialogun Kosovë-Serbi”

By | September 12, 2018

Kurrë nuk do të ketë pazare për Mitrovicën, Lugina mund t’i bashkohet Kosovës

By | September 2, 2018

Edhe Kadri Veseli kundër Hashim Thaçit: Ndryshimi kufijve është kundër interesave të Kosovës

By | August 31, 2018

Thaçi rikonfirmon, mbetet pranë idesë për korrigjim të kufirit

By | August 30, 2018

Familja e Hasan Prishtinës kundër zhvendosjes së eshtrave: Nisma thellon ndarjen mes shqiptarëve

By | August 16, 2018

Veseli thotë se ndarja është ide e Serbisë, Kosova është kundër

By | August 6, 2018

Çmenduri: Presidenti Thaçi krijon tensione në vend – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | August 6, 2018

Opozita: Platforma e Veselit dëshmon pafuqinë e pushtetit për tema të mëdha

By | April 24, 2018

Nis “lufta” e klaneve në Kosovë, kush e kërkon ‘kokën’ e Hashim Thaçit

By | March 30, 2018

Veseli ngre dyshime rreth deportimit të shtetasve turq nga Kosova

By | March 29, 2018

Veseli: Arritëm konsensus me LDK-në për votimin e demarkacionit

By | February 24, 2018

Video – Ja pse plas e qeshura në Kuvendin e Kosovës…

By | February 18, 2018