VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kadri Veseli

Intervista – Zëri i Amerikës- Veseli: Miqësinë me Shtetet e Bashkuara do ta kthej në nivelin e vitit 1999

By | September 27, 2019

MOS E NËNSHKRUANI PETICIONIN KUNDËR KORRUPCIONIT- ËSHTË MASHTRIM I PDK-së – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | September 23, 2019

PËRRALLAT E KADRI VESELIT PËR KORRUPSIONIN – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | September 4, 2019

Intervista – Veseli: S’ka më kryeministër me qira

By | August 7, 2019

Sot vendoset për seancën për shpërndarjen e Kuvendit

By | August 5, 2019

Thaçi kërkon mandatar për kryeministër, Veseli shpërbërjen e Kuvendit

By | August 2, 2019

Trajkoviq: Specialja ka intervistuar Thaçin në zyrën e tij e Veselin në Slloveni

By | July 24, 2019

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme

By | July 20, 2019

AFP: Mund të thirren në Hagë edhe Thaçi e Veseli

By | July 20, 2019

Engel i bën thirrje BE-së të liberalizojë vizat me Kosovën

By | July 17, 2019

Kadri Veseli e quajti “fosil që s’i ndihmon të vërtetës”, Jusuf Buxhovi i reagon ashpër Kadri Veselit

By | July 17, 2019

Veseli sulm Haradinajt: Ai flet me Amerikën sikur me Serbinë, këtu dalloj me të

By | July 16, 2019

Partinë e cubave të Kosoves nuk e lajnë as Drini, as Buna Nga Xhafer Shatri

By | July 13, 2019

Donika Gërvalla: Mbeturinat dhe Gani Koci – ushtarët e mirëfilltë të UÇK-së turpërohen nga Thaçi, Veseli, Krasniqi, Haradinaj e Syla

By | July 13, 2019

Të respektohet dhe zbatohet kursi i guximshëm dhe reformatorë i liderit të PDK-s dhe kryeparalemntarit kosovarë, z. Kadri Veseli! – Nga AGRON SHABANI

By | June 21, 2019

Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së

By | June 16, 2019

Dalin fakte të shkruara për “Aferën Spitali”, përmendet prapë Veseli e SHIK-u

By | June 1, 2019

Veseli në veri: Do të sigurojmë mbrojtje për shqiptarët dhe serbët

By | May 28, 2019

Vetëvendosja: Gjithë Kosova dhe gjithë bota e di se Kadri Veseli është pjesë e rastit kriminal

By | May 23, 2019

Skandali i Flora Brovinës mbledh krerët e institucioneve të drejtësisë dhe të inteligjencës

By | May 17, 2019

Veseli sheh rrobat e shqiptarëve të vrarë nga Serbia: Ky është Holokausti (fotot)

By | May 16, 2019

Kadri Veseli udhëton sot në Hagë, intervistohet si i dyshimtë

By | May 3, 2019

Veseli: Objektivi kryesor i Kosovës është anëtarësimi në OKB

By | May 3, 2019

Partia e Veselit ia mësyn Veriut: Garon me 4 kandidatë në zgjedhjet e jashtëzakonshme

By | April 10, 2019