VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nuel Kalaj

CEZ – Nën hetim edhe Shkëlzen Berisha

By | January 20, 2017

CEZ – Nisin verifikimet e lëvizjeve të Berishës, djalit Shkelzen, sekserit Nuel Kalaj jashtë shtetit. Rakordim me lëvizjet e parave dhe bizneset

By | January 17, 2017

Zhduket sekseri i CEZ, Nuel Kalaj. Nuk u gjet në banesë

By | January 15, 2017

Nuel Kalaj: Pse i tërhoqa 7 milionë € brenda ditës më 2009

By | January 12, 2017