VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arian Çani

Provat, pse Rama qëndron prapa dhunës policore ndaj studentëve protestues (dokument + video)

By | January 13, 2019

Kryeministri Edi Rama tek Arian Çani shpifi kundër Zaganit – Nga Elida Buçpapaj

By | October 29, 2017

Dritan Zagani: KM Edi Rama gënjeu e shpifi tek Arian Çani për personin tim! Do ta hedh në gjyq! (Video)

By | October 28, 2017

Tek Arian Çani

By | December 10, 2016

Arian Çani: S’kam facebook prej 1 viti, pushteti më ka vënë Mero Bazen dhe Bledi Manen për të më kafshuar

By | July 5, 2016

Arian Çani nga Tv Klan në RrokumTv

By | June 2, 2016

Video – Sali Berisha tek Zona e Lirë e Arian Çanit: E respektoj Vetvendosjen,por gazi e dhuna e papranushme

By | March 5, 2016

Shikoni shpërthimin e Arian Çanit ndaj Erion Veliajt: “Unë fshi b… me mortjen”

By | January 31, 2016

Blog Arian Çani e do Metën me Doktorin dhe jo me Piktorin ? Nga Elida Buçpapaj

By | January 30, 2016

Çim Peka bëhet xheloz që Arian Çani i preku të pasmet Bleonës

By | September 26, 2015