VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: hetimi ndërkombëtar

Meta video-konferencë me përfaqësues të “Europa Nostra”: Dakordësi për hetim ndërkombëtar mbi shembjen e teatrit

By | May 23, 2020

Marsh përkujtimor në Kumanovë: duam hetim ndërkombëtar, e vërteta të dalë në dritë

By | May 9, 2016

Top Channel – Sali Berisha nuk qendroi në votim – PD dhe LSI – a e kishin seriozisht me CEZ-in? (video)

By | October 5, 2015

Dosja CEZ – debati ndezur në Kuvendin e Shqipërisë

By | October 1, 2015