VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Preç Zogaj

Preç Zogaj: Komisionerë të PD-së janë përfshirë në shit-blerjen e votave

By | July 11, 2017

E pyes Henri Çilin përse në jurinë e çmimit Kadare përfshihen Rudolf Marku dhe Diana Çuli, me Dosje të ish-Sigurimit Nga Elida Buçpapaj

By | April 8, 2017

Zhurmues tek Opinioni i Fevziut mbrëmë – Zirkon Disha kishte të drejtë Nga Elida Buçpapaj

By | November 6, 2015

Andrea Stefani: Ja dokumentet origjinale që provojnë se nuk kam qenë spiun

By | November 6, 2015

Andrea Stefani: E vërteta e dosjes sime si ‘spiun i Sigurimit’

By | October 18, 2015

U pajtuan! Po 135 milionë eurot? Nga Preç-Zogaj

By | October 6, 2015

Diversioni i Metës dhe “komploti” kundër tij Nga PREÇ ZOGAJ

By | October 1, 2015