VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Haki Çako

“Michele Grillo, italiani i punëve të pista të Saimir Tahirit”

By | January 31, 2020

Investigimi – Zbulohet urdhri sekret i Haki Çakos për shkatërrimin e përgjimeve dhe prishjen e hetimeve për kanabisin. Çfarë u gjet te ‘Përroi i Çekut’

By | July 7, 2019

Haki Çako: Të gjitha vatrat e zjarrit janë ndezur nga dora e njeriut

By | March 25, 2019

Dokumenti: Kelment Balili fiton ndaj policisë, gjykata kundër urdhrit të Haki Çakos

By | February 9, 2018

Shkarkohet Drejtori i Përgjithshëm i Policisë

By | January 8, 2018

Vetingu, ja pasuritë e gjashtë kryepolicëve, nga më i pasuri

By | January 5, 2018

Tronditet qeveria e Ramës, çfarë përmban dosja me emra që solli ministri italian

By | November 3, 2017

Demiraj: “100 persona të rrezikshëm do arrestohen këto ditë”

By | October 20, 2017

Deklarata e fortë e gazetares: Dy banda me mbështetje politike kontrollojnë qytetin e Elbasanit (video)

By | September 22, 2017

Radarët në det: Ish-kreu i SHIU-t: Mega korrupsion brenda ministrisë së Mbrojtjes

By | September 16, 2017

“Nuk filmojnë asgjë”, zbulohet raporti sekret për radarët në det

By | September 13, 2017

Thellohet skandali me radarët në det, Demiraj i shkruante Kodhelit: Sinjali u fik qëllimisht gjatë operacionit anti-drogë (video)

By | September 10, 2017

Rama ultimatum Haki Çakos: Zoti Drejtor kap kokat e krimit pastaj bimët

By | July 18, 2017

Ja telegrami i Haki Çakos për drejtuesit e Policisë

By | June 19, 2017

Mikesha e Mikel Shallarit e shoqëruar për vrasjen e komisarit – Çako: Do sqarojmë…

By | June 11, 2017

Pritet fillimi i protestës: Drejtori i Policisë shkon në zyrë të kryeprokurorit Llalla

By | May 13, 2017

Të frikshme statistikat zyrtare: Ja pse e vrasin veten shqiptarët

By | May 2, 2017

CEZ – Nisin verifikimet e lëvizjeve të Berishës, djalit Shkelzen, sekserit Nuel Kalaj jashtë shtetit. Rakordim me lëvizjet e parave dhe bizneset

By | January 17, 2017

Rrëmbimi dhe vrasja e Gaz Çollakut, ja dosja e bujshme që do të rihapë Policia

By | January 15, 2017

Dosja e plotë: Si u përdor pajisja përgjuese në Shqipëri

By | August 15, 2016

Zëri i Amerikës: Tiranë: Drejtori i Policisë Çako kthehet në detyrë

By | June 16, 2016

Takimi i Llallës me Ajazin, dyshohet për pajisje tjetër përgjimi

By | June 10, 2016

Polemika qeveri – KLD mbi gjyqtarin që pezulloi kryepolicin Çako

By | June 9, 2016

Mediat italiane: Pajisja e përgjimit hyri me një makinë me targa diplomatike tonat

By | June 8, 2016