VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: LSI

Intervistsa e plotë – Kryemadhi: Situata në Shqipëri, përgjegjësi e të gjitha palëve politike

By | May 17, 2019

Kryemadhi: Kërkoj falje që e lejuam Ramën të vijë në pushtet, por sot nuk e shpëton askush!

By | January 27, 2018

Kryemadhi gati për opozitë: Nuk ndalemi nga Rama dhe lakejtë e tij

By | July 7, 2017

Tepelenë: LSI forcë e dytë

By | June 26, 2017

Basha flet për koalicion paszgjedhor me LSI: Nuk e mohoj

By | June 20, 2017

Rama: LSI është çmendur, nuk jemi në luftë, jemi në garë zgjedhore

By | June 18, 2017

Bushati: Ju të LSI-së do të përfundoni burgjeve

By | June 3, 2017

Berisha: ‘Gjendje dramatike në Elbasan, anëtarët e PDIU sherr me armë me ata të LSI’

By | June 3, 2017

Renditja e LSI në fletën e votimit, shpërthejnë të qeshurat në KQZ, ja ku janë PS dhe PD

By | May 30, 2017

Intervista e plotë – Ilir Meta: Më 18 qershor LSI del forcë e parë, jam absolutisht i sigurt

By | May 12, 2017

Ben Blushi: Ja pse Meta nuk hyn në koalicion me Ramën

By | April 20, 2017

Intervista e plotë – Rama i kërkon takim Bashës: Lulzim a të vij që nesër në çadër? Më thuaj orën

By | April 7, 2017

Investigimi i BIRN: LSI pagoi mbi 300 mijë USD për lobim në SHBA, deklaroi vetëm 1/3 në KQZ

By | April 6, 2017

Këshilltari i Metës sulmon ‘BIRN’ pas investigimit për 300 mijë USD lobim në SHBA: Media sorosiane, suksese në jetë

By | April 6, 2017

Fotot – Ç’po ndodh me koalicionin? LSI e PDIU braktisin Kuvendin, në sallë vetëm socialistët

By | April 6, 2017

Mustafa Nano: Meta dhe LSI janë absolutisht në mbështetje të kërkesave të çadrës

By | April 5, 2017

Përgjigje Metës – PS nuk voton asnjë qeveri pa Ramën kryeministër

By | April 4, 2017