VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edmond Spaho

Rikthehet Babalja, opozita kallëzon Ramën në Prokurori

By | July 11, 2018

Shkodër: “Këta janë bij nënash të pafajshëm”, “Bijtë e kurvave, Rama e Tahiri janë në parlament” (Video)

By | April 20, 2018

Masa për 23 të arrestuarit në Kukës, kush janë deputetët që u futën në sallën e gjyqit

By | April 4, 2018

Përplasje në gjykatë, gjakoset deputeti i PD: Policia na dhunoi, Rama s’do e ketë kollaj (paralajmërimi)

By | April 4, 2018

Vettingu – PD letër publike ndërkombëtarëve: Mazhoranca po e saboton, rrezikohet seriozisht sistemi i drejtësisë

By | October 2, 2017

PD – Selamit dhe Patozit: Pse nuk i shtyjmë zgjedhjet për kryetar

By | July 3, 2017

Hapet zyrtarisht gara për kreun e PD, kur mbyllet afati për kandidatët dhe data e zgjedhjeve

By | June 28, 2017

Hetimi i CEZ, Alma Hicka kërkon arrestimin e Edmond Spahos

By | February 13, 2017

PD denoncon qeverinë: Jaguarët për Ditmirin, Damianin, Sajmirin dhe Beqen…

By | October 23, 2015