VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bill Clinton

LIBRI i Madeleine Albright: Millosheviçi vrau 10 mijë shqiptarë, si e ndalëm konfliktin në Kosovë

By | March 9, 2018

Në Ballkan, Slobodan Millosheviçi fliste shumë për mbrojtjen e Europës së krishterë! NGA Bill J.CLINTON

By | March 9, 2018

Is Islamism present in Kosovo? By Skënder Buçpapaj

By | March 6, 2018

Kosova, një vështrim për pavarësinë

By | February 17, 2018

VIDEO – Ish-Presidenti Clinton uron 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovë: Gjithmonë do keni një vend të veçantë në zemrën time

By | February 17, 2018

SHBA: Pesë ish-presidentët morën pjesë në një koncert humanitar

By | October 22, 2017

SHBA: Pesë ish-presidentë në koncertin për ndihmë të viktimave të uraganit

By | October 5, 2017

Trumpi thyen traditën e darkës së Ramazanit në Shtëpinë së Bardhë

By | June 26, 2017

Bill Clinton do të sjellë romanin e parë

By | May 9, 2017

Washington Post: Kosova, arsyeja pse Putini është kundër Clintonëve

By | April 20, 2017

Besarta që refuzoi shpërblimet dhe kërkoi takim me ish presidentin Klinton

By | April 5, 2017

MË 28 SHKURT 1998 FILLOI LUFTA E KOSOVËS

By | February 28, 2017

Publikohen letrat e Bill Clinton dhe George W. Bush për pasardhësit

By | January 20, 2017

Bill Clinton: Rusët dhe FBI, fajtor për humbjen e Hillary Clinton

By | December 20, 2016

Pse gabuam ne shqiptarët me Donald Trumpin? – Nga MENTOR KIKIA

By | November 10, 2016

Urimi i Bill Klinton për ditëlindjen e 85 vjeçarit nga Tropoja

By | October 4, 2016

VIDEO E PAZAKONTË – Obama humb durimin në avion, i bërtet ish presidentit: Eja Bill, nisemi!

By | October 2, 2016

Kosova përkujton viktimat e 11 shtatorit në SHBA

By | September 11, 2016

A do të ketë dy presidentë në Shtëpinë e Bardhë në janar?

By | September 7, 2016

Bill Clintoni entuziazmohet nga shqiptarja kandidate për Kongresin amerikan, çfarë biseduan për Shqipërinë

By | September 6, 2016

Bill Clinton: Ajo i ka dhënë frymëzim jetës time! – Hillary ‘Best Change Maker’! Hillary më e mira për të bërë ndryshimin!

By | July 27, 2016

Për ty Elie Wiesel ! Nga Elida Buçpapaj

By | July 3, 2016

Bill Clintoni: Muhamet Aliu ka luftuar për të mirën e përbashkët të njerëzimit

By | June 11, 2016

Hungaria e Polonia reagojnë ndaj komenteve të Bill Clintonit

By | May 17, 2016