VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tony Blair

Cilinton zbulon fotografinë nga Kosova të cilën e mbanë në zyre për t’ia kujtuar misioni politik

By | June 12, 2019

Tony Blair kërkon një referendum të dytë për Brexitin

By | December 14, 2018

Blair: Brexit duhet të ndalet sepse dëmton ekonominë britanike

By | July 15, 2017

MË 28 SHKURT 1998 FILLOI LUFTA E KOSOVËS

By | February 28, 2017

Tony Blair përkushtohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja

By | February 17, 2017

‘The Blear Years’ – DITAR PËR GJUNJËZIMIN E MILLOSHEVIÇIT NË VITIN 1999

By | January 27, 2017

Jep dorëheqjen Tony Blairi, kryekëshilltari i Edi Ramës

By | September 21, 2016

Rrëfim prekës i Edi Ramës: “U emocionova kur Majlinda fitoi medaljen e artë”

By | August 12, 2016

Tony Blair me helikopter në Himarë, takoi Edi Ramën

By | August 4, 2016

Sa kanë paguar Rama dhe Lulzim Basha për Tony Blair dhe Podesta, Meta paguan 1000 $ në ditë!

By | March 29, 2016

Kongresi i PS, sot përballja finale Rama-Blushi. A do të shkojë Fatos Nano?

By | March 19, 2016

Sot Kongresi i PS, ja axhenda dhe të ftuarit

By | March 19, 2016

Blairi tregon se çfarë i tha Gadafit para revolucionit

By | December 11, 2015

Tony Blair kërkon falje për luftën në Irak – ajo çoi në krijimin e ISIS-it

By | October 25, 2015

Rita Ora pranon medaljen Ambasador Nderi i Kosovës

By | July 10, 2015