VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ermal Mamaqi

Bashkia e Tropojës nderon Mamaqin me çmimin “Mirënjohja e Tropojës”, Arjola Demirin e emëron drejtoreshë të Pallatit të Kulturës

By | February 5, 2020

Çfarë prisja të shihja dhe çfarë pashë në ‘I love Tropoja’! – Nga Ermal Telha

By | February 2, 2020

FOTOT + VIDEO – Incident në premierën e filmit të Mamaqit, fletushka kundër ‘aktorit’ Edi Rama

By | January 29, 2020

VIDEO- “S’ka bir none e ku*ve që…”, Rama siç nuk e keni parë kurrë: Kush i bën presion çunit tonë?!

By | January 29, 2020

Tinguj shqiptarë në Boston – Nga Entela Sula Prifti, Boston

By | November 8, 2019

Kush është Andi Dule? Miku i Ramës, që mori famë për oxhakun nga “TePsia e Zënë” e Yllit të 11 apartamenteve…

By | January 11, 2019

E jep dorëheqjen Rama nëse bashkohet Kosova me Shqipërinë? Haradinaj bën deklaratën e papritur

By | November 25, 2018

Rama jep për herë të parë mendimin e tij për Sokol Olldashin

By | June 18, 2017

Pikantet e javës: Ja 14 gazetarët pasanikë në Shqipëri, nga Fevziu te Peza

By | January 28, 2017

Ermal Mamaqi pas aksidentit: Ma falën jetën për së dyti

By | July 6, 2016

Aksidentohen në Ferizaj Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj (fotot)

By | July 6, 2016

Çiljeta i kërkon Ramës t’i bëjë një portret, à la minute përgjigjet kryeministri

By | February 7, 2016

Ermal Mamaqi: E kam një mesazh për ndeshjen Shqipëri-Serbi

By | October 8, 2015