VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Alfred Peza

FUNDI PA LAVDI I ALFRED PEZËS – Nga KOLEC TRABOINI

By | April 26, 2018

Zbardhet pasuria e Alfred Pezës, nga aksionet bankare tek kredia në dollarë

By | April 20, 2017

Peza: Prokuroria po më heton si gazetar, jo si deputet

By | April 18, 2017

Pasuria e deputetit Alfred Peza, i sekuestrohen aksionet e gruas në bankë

By | April 18, 2017

Pikantet e javës: Ja 14 gazetarët pasanikë në Shqipëri, nga Fevziu te Peza

By | January 28, 2017

Alfred Peza, oficeri që ëndërronte të bëhej bankier – Nga Kastriot MYFTARAJ

By | January 24, 2017

Investigim: Deputeti Alfred Peza nën hetim për pastrim parash – reporter.al

By | January 23, 2017

Hetimi – Rrëfen ish-gruaja e Alfred Pezës: Çfarë dëshmova në prokurori

By | January 21, 2017

PD nxjerr vendimin e Gjykatës: Alfred Peza deklaroi rrogë 80 mijë lekë në muaj, si i kurseu 1 milion USD?

By | January 19, 2017

Nisin verifikimet për pasurinë e deputetit Peza

By | January 17, 2017

ILDKP nis hetimet për Alfred Pezën – Bleu aksione 1 miliardë lekë me kursimet e rrogës

By | January 16, 2017

Deputeti Peza: Me gruan kursyem 1 miliardë lekë dhe blemë aksionet e bankës

By | January 14, 2017

Ilir Babaramo: Alfred Peza ka qenë zar i Fevziut, edhe kur shkuam në SHBA thoshte Sandri kështu, e Fevzo ashtu…

By | January 14, 2017

Busti i Enverit, Nishani tani padit një deputet

By | June 3, 2016

Alfred Peza ia rikthen Bashës: Më ngatërron me Bujar Nishanin: Përgjigju për Flamur Nokën!

By | May 27, 2016

Lulzim Basha replikon me Aflred Pezën : Në vitin 1991, Alfred Peza nxori koburen dhe qëlloi mbi mua

By | May 27, 2016

Alfred Peza i kërkon Lulzim Bashës të thyejë heshtjen e të shprehet për rastin e deputetit Flamur Noka!

By | May 27, 2016

Alfred Peza – Lulzim Bashës: Pse e fshehe Flamur Nokën?

By | May 26, 2016

Video-Opinion/ Peza: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë në burg

By | April 22, 2016

Televizioni Publik dhe kriza e Këshillit të Alfred Pezës – Nga KOLEC TRABOINI

By | July 5, 2015