VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: VOAL

Visar Zhiti: Sulmet që na bëhen sot nga persekutorët e djeshëm, janë fantazmagori absurde dhe patologji e revanshit

By | April 23, 2019

19 AKUARELE DHE NJË SELF-PORTRET PËR VOAL zëri i shqiptarëve nga Helidon Haliti

By | November 3, 2018

Përshëndetje publike Zonjës Elida Buçpapaj – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | June 27, 2018

Një plakushe rrudhace, një zgërbonjë, me vello nuseje të re – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | July 13, 2017

Voal ju uron: SHQIPTARË KUDO QË JENI PËR SHUMË VJET GËZUAR PASHKËT!

By | April 16, 2017

SOS – Kriminelët kibernetikë po hakerojnë rishtas Fanpage e Voal Nga Elida Buçpapaj

By | December 12, 2016

Letër të Hapur Edi Ramës: Z.Kryeministër Shqiponjën e Artë për Albinfo e shitët si shërbim politik Nga Elida Buçpapaj

By | November 22, 2016

VOAL uron: Me fat Bajrami! Gëzuar Bajramin!

By | July 5, 2016

VOAL uron: Me fat Bajrami! Gëzuar Bajramin!

By | July 5, 2016

Për Org. “Hope & Peace” Mimoza Dajçi falenderon botuesit e Voal

By | June 29, 2016

(Foto) Goli akrobatik i Shaqirit më i bukuri në Euro 2016 !

By | June 25, 2016

Profesor Sami Repishti: Dënoj aktin e piraterisë, e admiroj VOAL dhe bashkëpunoj me të!

By | April 12, 2016

VOAL u sulmua nga hakerët – Nga Elida Buçpapaj e Skënder Buçpapaj

By | April 5, 2016

Voal ju uron: Gëzuar Krishtlindjet!

By | December 25, 2015

Voal mbështet fuqimisht Deklaratën e Federatës Panshqiptare Vatra në SHBA për situatën në Kosovë

By | November 24, 2015

Lajmi i djeshëm se Turqia rrëzoi një avion luftarak rus – Nga Skënder Buçpapaj

By | October 11, 2015

Blog – Rreth Letrës së Linkolnit, portaleve e gazetave shqiptare dhe etikës profesionale Nga Elida Buçpapaj

By | September 2, 2015

Bazeli i Paracelsiusit – mikpret konferencën vjetore me temë ‘Shëndeti – një e drejtë njerëzore’

By | August 22, 2015

VOAL IU URON TË GJITHË BESIMTARËVE MYSLIMANË SHQIPTARË GËZUAR MUAJIN E SHENJTË TË RAMAZANIT!

By | June 18, 2015

Gruevski has killed first the Ohrid Agreement THE MURDERED COMMANDERS OF KLA, ACCUSED BY GRUEVSKI AS TERRORISTS, EVEN DEAD WILL SEND GRUEVSKI IN THE TRIBUNAL OF HAGUE AS THE TRUE TERRORIST! – By Elida BUÇPAPAJ

By | May 25, 2015