VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjergj Fishta

Dossier/ Si u bë i mundur botimi i “Lahuta e Malcisë” dhe fjala e prof. Aleksandër Xhuvanit në varrimin e Fishtës më 31 dhjetor 1940 (fotot e rralla të ceremonisë mortore) Nga Dashnor Kaloçi,

By | December 31, 2018

MRIZI I ZANAVET – XIII. PENG NDERIMI. – Poezi nga GJERGJ FISHTA

By | December 16, 2018

MRIZI I ZANAVET – XII. EMANCIPACIONI I KOMBIT SHQYPTAR. – Poezi nga GJERGJ FISHTA

By | December 15, 2018
Send this to a friend