VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edmond Caja

E nderuar kolege Klodiana Lala, mos prano të bëhesh zëdhënëse e policisë kriminele të shtetit shqiptar! Nga Elida Buçpapaj

By | January 10, 2020

Skënder Tufa, i dënuari i Qafë Barit vazhdon replikën me ish- drejtorin Edmon Caja: Çfarë ndodhi kur pushkatuat, Sokolin dhe Tomën?

By | April 25, 2019
RSS
Follow by Email
Twitter
LinkedIn
LinkedIn
Share
Send this to a friend