VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: viktimat e komunizmit

Identifikohen 2 nga viktimat e komunizmit që u gjetën në Dajt. Thirrja e zvambasadores së BE për prokurorët

By | November 2, 2019

Uashington, përkujtohet revolta në burgun e Spaçit dhe Qafë Barit (video)

By | May 21, 2019

Visar Zhiti: Sulmet që na bëhen sot nga persekutorët e djeshëm, janë fantazmagori absurde dhe patologji e revanshit

By | April 23, 2019

SHTËPIA E BARDHË SHËNON PËR TË DYTIN VIT DITËN KOMBËTARE TË VIKTIMAVE TË KOMUNIZMIT – Nga Frank Shkreli

By | November 10, 2018

Shqiptaro –Amerikanët përkujtuan viktimat e komunizmit në Uashington – Nga Merita B. McCormack-Uashington DC /DIELLI

By | June 18, 2018

TALLJET ME VIKTIMAT E KOMUNIZMIT NUK KANË TË NDALUR – Nga Frank Shkreli

By | June 23, 2016

Autori i “Goddess of Democracy” në Washington D.C. i gatshëm për statujën e Petro Zhejit

By | June 14, 2016