VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mimoza Dajci

Dekorohen patriotë dhe aktivistë të njohur në NY Nga Klara Matja

By | December 2, 2018

Për të afërmit e viktimave të komunizmit, plagët mbeten të hapura (video)

By | May 16, 2018

Distancim Publik! – Nga Mimoza Dajçi

By | May 11, 2018

Fuqizimi i femrës, kërkesë e kohës

By | March 31, 2018

Tek mikja jonë e persekutuar politike – Nga Mimoza Dajçi

By | March 22, 2018

OKB: Të drejtat e gruas në zonat rurale! – Nga Yllka Baxhaku

By | March 15, 2018

Imazhi i medias dixhitale

By | March 11, 2018

Izraeli heton Kryeministrin, hajdutët shqiptarë kanë imunitet! – Nga Mimoza Dajçi

By | March 3, 2018

Dëmshpërblimet, falas – djegas!!! – Nga Mimoza Dajçi Shkurt 2018 SHBA

By | February 21, 2018

Me gazetarët e BBC në dokumentarin për të zhdukurit nga komunizmi! Nga Mimoza Dajçi

By | February 17, 2018

Një ditë historike në Mitrovicë! – Nga Rita Saliu*

By | January 14, 2018

Janari – Muaji i Isa Boletinit! – Nga Mimoza Dajçi New York

By | December 23, 2017

Ndihmë që duhet konsideruar! – Nga Rita Saliu SHBA

By | December 22, 2017

Atmosferë Krishtlindjesh – Fotoreportazh nga Mirela Gjergji Bronx, New York

By | December 12, 2017

105 Vjet Pavarësi e Shqipërisë – Nga Mimoza Dajçi New York

By | November 29, 2017

Drejtësia mbi krimin! – Nga Mimoza Dajçi

By | November 23, 2017

Dita Kombëtare kundër krimeve të komunizmit në SHBA – Nga Mimoza Dajçi Boletini Washington, D.C

By | November 11, 2017

Ambasadorja Kadare takim me anëtaret e “Hope & Peace” në New York

By | October 19, 2017

Presidenti Meta takim me aktivistet shqiptare nga SHBA – Nga Megi Demirxhiu

By | September 19, 2017

Kronikë nga Samiti i G20 në Gjermani Nga Mimoza Dajçi

By | July 15, 2017

Për një botë më të mirë Nga Mimoza Dajçi

By | June 25, 2017

Asamblisti Mark Gjonaj dekoron 5 aktiviste në Bronx, midis tyre dhe një shqiptaro-amerikane Nga Rita Saliu

By | March 21, 2017

Intervistë me Kryetaren e Shoqatës “Marigona” Znj. Sabije Veseli Nga Mimoza Dajçi

By | February 28, 2017

Filarmonia e Vjenës në Carnegie Hall – Nga Mimoza Dajçi

By | February 27, 2017