VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vizitë zyrtare

Kriza politike – Zbardhet axhenda e David Kostelancik, Ramën e pret një e mërkurë intensive

By | September 3, 2019

Macron sot në Serbi, temë kryesore dialogu me Kosovën

By | July 15, 2019

Vizita e Eliot Engel në Preshevë a nënkupton që kjo pjesë t’i bashkohet Kosovës?

By | July 5, 2019

Çka (çfarë) ka ‘historike’ dhe çka (çfarë) ka simptomatike në vizitën e Kryeministrit Ramush Haradinaj në Berlin…?! – Nga AGRON SHABANI

By | June 10, 2019

Trumpi arrin në Japoni

By | May 25, 2019

“Shqipëria është faktor stabiliteti në Ballkanin Perëndimor”

By | December 14, 2018

Thaçi niset drejt SHBA-së, pritet të takohet me Pompeon dhe Boltonin

By | November 25, 2018

Kryeministri i Izraelit në Shqipëri në nëntor

By | October 25, 2018

Markoviq dhe Merkel pajtohen se nuk ka ndryshim të kufijve në Ballkan

By | August 17, 2018

Ministri gjerman Roth në Tiranë, ja axhenda

By | July 22, 2018

Presidentja kroate mesazh në Tiranë: Pastroni detin, mjedisi çështje kryesore për integrimin

By | July 18, 2018

Hungaria do t’i dhurojë Malit të Zi tel me gjemba për kufirin me Shqipërinë

By | July 3, 2018

Trump: takimi me Kim Jong Un-in do të mbahet më 12 qershor

By | June 1, 2018

Taravari në Kroaci pritet nga deputetja shqiptare Ermina Lekaj Prljaskaj

By | May 18, 2018

Haradinaj: Jemi të përkushtuar për miqësi të përhershme me SHBA-të

By | March 12, 2018

Haradinaj priti në takim ministren Shekerinska

By | February 2, 2018

Kryeministri i Maqedonisë qëndron sot në Kosovë

By | December 12, 2017

Presidenti turk viziton Greqinë

By | December 7, 2017

Pence: SHBA mbështet integritetin territorial të Gjeorgjisë

By | August 1, 2017

Këndi i humorit: Berlusconi shkon në vizitë zyrtare në Londër dhe mbretëresha e çon në Buckingham Palace

By | July 24, 2017

Thaçi e Nishani theksojnë perspektivën evropiane për Kosovën e Shqipërinë

By | May 11, 2017

Meta ftesë kryeparlamentarit të Maqedonisë për vizitë në Shqipëri

By | May 6, 2017

Pas trazirave në Shkup, Brukseli fton në vizitë zyrtare kryeparlamentarin Xhaferi

By | May 4, 2017

Ministri i jashtëm gjerman viziton Kosovën

By | April 13, 2017