VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kolinda Grabar-Kitarovic

Presidentja kroate: Më vjen keq që s’mora pushkën dhe nuk qëllova serbët

By | August 6, 2019

“Samiti i Tiranës” dhe shkëlqimi ose brilanca e njohur intelektuale dhe politike e Presidentes së Kroacisë, Znj. Kolinda Grabar- Kitaroviç! – Nga AGRON SHABANI

By | May 11, 2019

Procesi i Brdo-Brijunit vjen në Tiranë

By | May 9, 2019

Erdogani pas takimit me Grabar – Kitaroviç: Marrëveshja e Dejtonit nevojitet të rishikohet

By | January 17, 2019

Presidentja e Kroacisë i përgjigjet Vuçiqit: Ne krijojmë koalicionin Kroaci-Shqipëri-Kosovë-Mali Zi-Slloveni

By | December 22, 2018

Presidentja kroate reagon ndaj deklaratave skandaloze të Vuçiçit në Kosovë

By | September 11, 2018

Kolinda Grabar-Kitarović, femra e parë në krye të shtetit kroat dhe Presidentja e Katërt e Kroacisë pas luftës

By | July 19, 2018

Presidentja kroate në Kuvend: Shqiptarët sakrifikuan jetët e tyre për Kroacinë, ne nuk harrojmë…

By | July 19, 2018

MIQËSIA SHQIPTARO-KROATE – Nga Frank Shkreli

By | July 19, 2018

(Foto) Kitaroviç: Shqipëria mike në kohë të vështira, luftuat për lirinë e Kroacisë

By | July 18, 2018

Presidenti Meta i uroi mirëseardhjen Presidentes së Republikës së Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic

By | July 18, 2018

Presidentja kroate mesazh në Tiranë: Pastroni detin, mjedisi çështje kryesore për integrimin

By | July 18, 2018

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitarović vjen në Tiranë të enjten, fjalim në parlamentin shqiptar

By | July 17, 2018

(Video dhe foto) Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović festoi fitoren e Kroacisë me Rusinë në ndeshjen për çerekfinalen e Botërorit2018

By | July 8, 2018

Kolinda Grabar Kitaroviç: Kroacia është e gatshme për të trajnuar ushtrinë e Kosovës

By | July 10, 2017

Zagreb, Grabar-Kitaroviç është për Kosovën në NATO, Millosh Zeman nuk pajtohet

By | March 28, 2017

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitarović dhe ish Presidenti i Kroacisë Stjepan Mesić bëjnë shqiponjën me duar! Zoti i bekoftë!

By | January 26, 2017

Grabar-Kitaroviç: Ja përgjigja e Kroacisë ndaj kërcënimeve për luftë në Bosnjë e Hercegovinë

By | September 22, 2016

Grabar -Kitaroviç: “Muajt dhe vitet para nesh, vendimtarë për të ardhmen e Kroacisë”

By | September 11, 2016

Shpallen zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kroaci

By | July 16, 2016

Presidentja kroate me shami në Srebrenicë: Masakra u shkaktua nga politika serbomadhe

By | July 12, 2016

Vuçiçi dhe Grabar Kitaroviçi sot firmosin marrëveshjen për “çështjet e hapura”

By | June 20, 2016

Mediat serbe me zemërim: Kolinda puthi Thaçin, Nikoliçit i dha vetëm dorën (fotot)

By | May 30, 2016