VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: David Kostelancik

Intervista – Kostelancik: Vitin e ardhshëm, mbase një konferencë për Kosovën dhe Serbinë

By | October 18, 2019

Drejtori i DASH në Tiranë, në fokus reformat dhe situata politike

By | September 4, 2019

Kriza politike – Zbardhet axhenda e David Kostelancik, Ramën e pret një e mërkurë intensive

By | September 3, 2019