VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Olta Xhaçka

Ortaku i Olsi Ramës dhe këshilltari i ministres Xhaçka i përfshirë në skemën ndërkombëtare të mashtrimit

By | March 4, 2020

“Tërmeti apokaliptik”- Presidenca reagon pas letrës së Xhaçkës: Për ata që kanë dëgjuar sot “zëdhënësen” e re në Shqipëri të sizmologut grek…

By | July 31, 2019

E plotë – 16 përgjimet e reja të BILD: Si u blenë votat në Dibër

By | June 17, 2019

AUDIO/Publikohet përgjimi nr.2, deputeti i PS flet me drejtorin e Ministrisë së Brendshme: Shefi foli me superlativa, e ke kopsit Maqellarën

By | June 17, 2019

LIDHJE TË NGUSHTA USHTARAKE MIDIS SHQIPËRISË DHE SHTETEVE TË BASHKUARA – Nga Frank Shkreli

By | April 19, 2019

Shanahan: Jemi partnerë të fortë me Shqipërinë, Rusia rrezik

By | April 19, 2019

“Shqipëria është faktor stabiliteti në Ballkanin Perëndimor”

By | December 14, 2018

Bravo Zonja Xhaçka ! E nevojshme dhe e domosdoshme prania ushtarake amerikane në Shqipëri! Nga Elida Buçpapaj

By | April 19, 2018

Intervista – Xhaçka: Shqipëria ka propozuar opsione për baza tokësore

By | April 19, 2018

Xhaçka, thirrje për prani ushtarake të SHBA në Shqipëri

By | April 18, 2018

Përmbytjet – Olta Xhaçka sus Voltana Ademit nga Shkodra: Lëri llafet, puno!

By | March 24, 2018

“Spiun i serbëve, avokati i djallit, zyra e gjallicës, hajdut”, ja debati për Meçollarin në Kuvend

By | March 7, 2018

Nga Kastriot MYFTARAJ/Sekretet e lidhjes mafioze Edi Rama-Olta Xhaçka-Artan Gaçi

By | December 18, 2017

Shqipëri, niset kontingjenti i 6-të në operacionin e NATO-s në Egje

By | September 18, 2017

Bushati-Xhaçkës: A është dënuar nëna juaj gjyqtare për trafikim qëniesh njerëzore përmes birësimeve?

By | March 1, 2017

Edi Rama tregon me vepra admirimin e tij për Albana Vokshin

By | March 4, 2016