VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Wess Mitchell

Bolton dhe Mitchell i telefonojnë Thaçit për dialogun me Serbinë

By | February 1, 2019

Dorëhiqet ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Evropën, Wess Mitchell

By | January 22, 2019

AMERIKA JEP ALARMIN PËR SHTRIRJEN E INFLUENCËS RUSE DHE KINEZE NË EVROPËN LINDORE DHE QENDRORE – Nga Frank Shkreli

By | October 24, 2018

Thaçi e Vuçiçi bisedojnë me ndihmës sekretarin amerikan Mitchell

By | August 30, 2018

Thaçi dhe Mitchell diskutojnë për fazën e fundit të dialogut Kosovë-Serbi

By | July 2, 2018

Wess Mitchell: Evropa, skenë e konkurrencës strategjike

By | June 27, 2018

Wess Mitchell: Evropa, Ballkani dhe trysnitë politike

By | June 27, 2018

SHBA, Wess Mitchell: Nëse Vuçiçi nuk e pranon propozimin për Kosovën, ka kush e pranon

By | May 16, 2018

SHBA dënojnë ngjarjet e së hënës në Mitrovicë

By | March 28, 2018

Intervista – Thaçi: Jam në SHBA për koordinim rreth dialogut me Serbinë

By | March 22, 2018

Vuçiç-Mitchel: Është koha e duhur për të gjetur zgjidhje për Kosovën

By | March 14, 2018

Vulin: Ushtria e Kosovës do të kërcënonte paqen në Ballkan

By | March 14, 2018

Haradinaj: Jemi të përkushtuar për miqësi të përhershme me SHBA-të

By | March 12, 2018

Ndihmës-sekretari Amerikan i Shtetit sot nis një tur nëpër Ballkan, anashkalon Shqipërinë

By | March 12, 2018

Uashington, vendet e Ballkanit garantohen për angazhimin amerikan

By | December 2, 2017

PROFILI I NJË DIPLOMATI: KUSH ËSHTË DIPLOMATI I RI AMERIKAN QË DO TË MERRET ME PUNËT E EVROPËS DHE TË EUROAZISË? – Nga Frank Shkreli

By | November 8, 2017

Wess Mitchell, merr detyrën e ndihmës sekretarit amerikan të shtetit

By | November 2, 2017