VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Victoria Nuland

Ndihmës-sekretari Amerikan i Shtetit sot nis një tur nëpër Ballkan, anashkalon Shqipërinë

By | March 12, 2018

PROFILI I NJË DIPLOMATI: KUSH ËSHTË DIPLOMATI I RI AMERIKAN QË DO TË MERRET ME PUNËT E EVROPËS DHE TË EUROAZISË? – Nga Frank Shkreli

By | November 8, 2017

Drejtues kryesorë në DASH japin dorëheqjen

By | January 27, 2017

Mustafa: “Demarkacioni” është detyrimi përfundimtar për liberalizimin e vizave

By | September 23, 2016

Lulzim Basha është dorëzuar sepse nuk ka asnjë tërheqje nga versioni hibrid i Nuland

By | July 20, 2016

SHBA i ashpërson tonet për deputetët që do të votojnë kundër reformës, Nuland: Përgjegjësi individuale

By | July 20, 2016

“Washington Post”: Nëse reforma nuk miratohet më 21 korrik, bie Qeveria

By | July 14, 2016

Rama – Bashës: Po ua vini kufirin tek thana SHBA-së dhe BE-së, ftoj Bashën të ulemi si dy shqiptarë

By | July 13, 2016

Refuzimi i PD-së, reagon Lu: Jemi të zhgënjyer nga Basha

By | July 13, 2016

Nuland: Serbia nuk duhet të zgjedhë midis Rusisë e SHBA

By | July 12, 2016

Nulandi në Tiranë: Propozim i ri hibrid me ide nga të dyja palët

By | July 11, 2016

Nuland në Tiranë: Lu e Vlahutin propozim të ri për reformën në drejtësi, ka ardhur koha për marrëveshje

By | July 10, 2016

Victoria Nulandi në Shqipëri takon Bushatin dhe Bashën

By | July 10, 2016

AAK: Nuk e dimë pse Nulandi s’e takoi opozitën

By | July 10, 2016

Nuland: Demarkacioni i rëndësishëm për perspektivën eurointegruese të Kosovës

By | July 10, 2016

Nulandi takohet me Thaçin, Mustafën, Veselin, Stojanoviçin

By | July 10, 2016

Nuland nesër në Tiranë për reformën në drejtësi – Rama paralajmëron paraqitjen e projektiligjit në Kuvend

By | July 9, 2016

Nënsekretarja Nuland viziton Ballkanin

By | July 6, 2016

Nënpresidenti Biden vizitë në Tiranë më 26 gusht

By | July 2, 2016

Nuland: Rusia po e ndjen dhimbjen e sanksioneve

By | June 8, 2016

Nuland – Bashës: Reforma në Drejtësi – prioritet i lartë në marrëdhëniet SHBA-Shqipëri

By | June 3, 2016

Ilir Meta nesër në SHBA – cili është qëllimi kryesor i vizitës?

By | October 23, 2015

Ndërkombëtarët Kosovës: Gjykata Speciale një realitet i pashmangshëm

By | July 21, 2015

Kriza e Shkupit, arrihet marrëveshja – Gruevski dorëhiqet në dhjetor

By | July 15, 2015