VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ambasadori Donald Lu

(Video) Donald Lu: Kokat e krimit duhet të kenë frikë ! Drejtësia për ta po vjen ! Dështuan Prokuroria, Policia dhe Qeveria, s’kanë vullnet për ta arrestuar

By | July 5, 2018

Zoti Donald Lu dhe Zonja Vlahutin, distancohuni nga qeverisja e Edi Ramës, sepse është një diktaturë mafioze! Nga Elida Buçpapaj

By | May 24, 2018

Donald Lu në Presidencë, takon Meten

By | April 12, 2018

Letra e ish prokurorit Adriatik Llallës në Kongres: Ambasadori Lu më kërkoi arrestimin e Metës!

By | April 12, 2018

Në Shqipëri çdo ditë është një Gërdec! Për dijeni Ambasadorit të SHBA Donald Lu & Ambasadores të BE Romana Vlahutin – Nga Elida Buçpapaj

By | March 16, 2018

Ambasadori Donald Lu: Pse ua hoqëm vizat prokurorëve e gjyqtarëve…!

By | February 14, 2017

Shqiptarët, plebishit online në mbrojtje të Donald Lu-së

By | February 4, 2017

DASH shpreh mbështetjen për Donlad Lu: Respektoni shtetin ligjor

By | February 4, 2017

Eduard Selami: Sulmet kundër Donald Lu, riciklim i mbetjeve të diktaturës

By | October 13, 2016

Ambasadori Lu: Koha e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar ka përfunduar

By | October 4, 2016

Genc Pollo shpërthen kundër ambasadorit Lu: Deputetët u kërcënuan sikur të ishin terroristë e kriminelë

By | August 1, 2016

Ambasadorët Lu e Vlahutin nuk lëshojnë pe dhe nuk shkojnë në takimin e treshes Rama-Meta-Basha

By | July 18, 2016

Nuland në Tiranë: Lu e Vlahutin propozim të ri për reformën në drejtësi, ka ardhur koha për marrëveshje

By | July 10, 2016

Letra e plotë edhe faksimile/ Donald Lu iu shkruan deputetëve shqiptarë: Nëse nuk e votoni reformën, Shqipëria kthehet në kërcënim për SHBA-të

By | July 7, 2016

Lu 60 minuta me Bashën para takimit me Ramën

By | June 6, 2016

Shtyhet takimi i PS, PD dhe LSI me ambasadorët Lu-Vlahutin

By | May 5, 2016

VIDEO MESAZH / Ambasadori Lu fton shqiptarët: Xhirojini pyetjet tuaja dhe m’i dërgoni mua

By | February 4, 2016

Deputetët Prenga dhe Ndoka – flet ambasada amerikane

By | September 8, 2015

Pas largimit të Ndokës dhe Prengës – ambasadori Donald Lu në zyrën e Kryeministrit

By | September 8, 2015