VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: destinacion

Ndihmës-sekretari Amerikan i Shtetit sot nis një tur nëpër Ballkan, anashkalon Shqipërinë

By | March 12, 2018

Raporti i SHBA: Shqipëria vendburim dhe destinacion i trafikimit për shfrytëzim seksual dhe punë të detyruar

By | March 3, 2017

Swissinfo.ch: TOKA E KONTRASTEVE – TURIZMI NË SHQIPËRI, NJË KANTIER ME POTENCIAL*

By | December 3, 2016

Ministria e Jashtme thërret për sqarim ambasadoren greke pas deklaratave për Himarën

By | November 1, 2016