VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndihmës-sekretarja

SHBA i ashpërson tonet për deputetët që do të votojnë kundër reformës, Nuland: Përgjegjësi individuale

By | July 20, 2016

Zbardhet formula e Nulandit për Reformën – qeveria dhe opozita nga 6 anëtarë secila

By | July 12, 2016

Nuland – Bashës: Reforma në Drejtësi – prioritet i lartë në marrëdhëniet SHBA-Shqipëri

By | June 3, 2016

Victoria Nuland – në Kosovë për Gjykatën Speciale

By | July 7, 2015